Plačiau

Skelbiama atranka fortepijono mokytojo pareigoms užimti

Prienų r. Veiverių Antano Kučingio meno  mokykla, savivaldybės biudžetinė įstaiga, Kauno g.54 LT-59292 Veiverių mstl., Veiverių sen., Prienų r. sav., mokyklos kodas – 191553816, skelbia atranką fortepijono dalyko mokytojo pareigoms (0,5 etatu) užimti. Darbo sutartis sudaroma neterminuota.

  1. Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti: pedagogo kvalifikacija, aukštasis išsilavinimas bei pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymas.
  2. Dokumentai, kuriuos būtina pateikti:

2.1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje;

2.2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;

2.3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;

2.4. Gyvenimo aprašymas;

2.5. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija;

2.6. Pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopija.

 

Dokumentai priimami  iki 2019 m. lapkričio 4 d.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai raštinėje Kauno g.54 LT-59292 Veiverių mstl., Veiverių sen., Prienų r. sav., Veiverių Antano Kučingio meno mokykla arba  siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu info@kucingis.lt

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną,  sutikrinami ir grąžinami pretendentui.

Pretendentų atranką (pokalbį) planuojama vykdyti 2019 m. lapkričio 5 d. 15 valandą. Su pretendentais, kurie atitiks reikalavimus, bus susisiekta telefonu individualiai.

 

Telefonas pasiteirauti:  8 319 68130 paštas: info@kucingis.lt

Plačiau

Informacija dėl naujos mokėjimo tvarkos

mokesčio mokėjimo tvarka

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Kviečiame visus į meno mokyklos 30 – mečio renginį!

Plačiau

Sveikiname tarptautinius mokyklos laureatus!!!

Pasitinkant pavasario atostogas ir šv. Velykas, vykome į tarptautinį konkursą „Magic sounds of Krakow 2019“ Krokuvoje. Kelionė truko tik keturias dienas, bet buvo labai sėkminga, turininga, lietinga ir soti. Dabar apie viską po truputį…

Į konkursą vyko net trys autobusai moksleivių, mokytojų ir lydinčių tėvų iš Veiverių A. Kučingio meno mokyklos, Kauno 1 – osios muzikos mokyklos, Kauno M. Petrausko muzikos mokyklos, Marijampolės, Jurbarko, Vilkaviškio ir net iš  Zarasų  muzikos mokyklos. Konkurse dalyvavo  stiprūs „konkurentai“ iš Kaliningrado muzikos mokyklos. Garbinga tarptautinė komisija, išklausiusi visų dalyvių pasirodymus, puikiai įvertino mūsų mokyklos mokines. Viktorija Kubiliūtė ir Rusnė Sakalauskaitė  pelnė garbingą pirmąją vietą. Mergaites paruošė mokytojos – Rasa Derbutienė ir Agnė Sipavičienė. Antros vietos sėkmė nusišypsojo ir mūsų solistei, Kamilei Žliobaitei. Ją paruošė mokytoja Renata Morkūnienė. Antrą vietą pelnė ir kamerinis ansamblis – Augustė Januškevičiūtė su Beatriče Tūtlyte. Mokines paruošė mokytojos  – Rūta Bimbaitė ir Agnė Sipavičienė. Sėkmingai pagrojo antrą vietą pelnė fortepijoninis trio –  Viktorija Kubiliūtė, Viktorija Celiešiūtė ir Rugilė Maceikaitė. Mergaičių mokytoja – Rasa Derbutienė. Ir dar vienas, ką tik susikūręs kamerinis ansamlis pelnė trečią vietą – Viktorija Celiešiūtė ir Raminta Celiešiūtė (pusseserės).  Mokines paruošė mokytojos – Agnė Sipavičienė ir Rasa Derbutienė. Štai tokį kraitį laimėjimų parsivežėme namo.

Po sėkmingo konkurso erdviuose Veličkų kultūros namuose, vaikų laukė edukacinės – pažintinės ekskursijos po karališkąją Vavelio pilį ir paslaptingus jos požemius, po  Krokuvos senamiestį, apsilankant keliose  bažnyčiose. Nors oras nebuvo palankus pasivaikščiojimui (buvo šalta, lijo), spėjome išgirsti katedros bokšte trimituojantį muzikantą. Einant senamiesčio centrine gatve užtikome vitrinoje sėdintčią Koperniko vaško skulptūrą, nusifotografavome. Sekančią dieną leidomės į Veličkose esančias druskų kasyklas. 350 metrų po žeme, kurios veikia nuo 13 amžiaus – daugiau nei 700 metų.  Išgirdę daug įdomių pasakojimų apie kasamą druską, pamatę, kokius šedevrus kuria žmonės savo rankomis, visi likome nustebę ir sužavėti.  Po ekskursijos,  nusipirkę druskos ir suvenyrų, sėdome į nuostabų „Neorima“ autobusą ir laimingai, su dainom ir viktorina (apie kelionę) –  grįžome į Kauną.

Už šią nuostabią išvyką – konkursą esame dėkingi Kauno 1 – osios muzikos mokyklos direktoriui Mindaugui Labanauskui ir mokytojai

– kelionės vadovei, Rasai Derbutinei. Nuoširdus Jums AČIŪ.

Plačiau