Prienuose nuskambėjo tarptautinis „Musica pianoforte“ pianistų ir ansamblių konkursas

  Vidmantas Venclovas

2015 m. birželio 7 d. Prienuose baigėsi tris dienas vykęs II tarptautinis „Musica pianoforte“ pianistų ir ansamblių konkursas, kurį organizavo šauni Veiverių A. Kučingio meno mokyklos komanda (daugiau foto spauskite čia)

Šiemet į konkursą atvyko 5 šalių (Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Lietuvos) atstovai. Vien Lietuvai atstovauja 20 šalies muzikos ir meno mokyklų atstovų. Jaunųjų pianistų ir ansamblių pasirodymus vertina autoritetinga tarptautinė komisija (Prancūzija, Italija, Lietuva).

Komisijoje ir A. Kučingio vaikaitė doc. Jūratė Šleinytė, o vertinimo darbui vadovauja prof. Svetlana Eganian iš Prancūzijos.

S. Eganian naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog Veiverių A. Kučingio meno mokyklos rengiamas konkursas yra aukšto lygio ne tik menine, bet ir organizacine prasme. Anot jos, šiame konkurse viskas apgalvota iki smulkmenų, o toks požiūris labai svarbus tiek dalyviams, tiek ir komisijai bei žiūrovams.
Svetlana jau ne pirmą kartą lankosi mūsų mieste, o štai vertinimo komisijos narys prof. Michele Della Ventura iš Italijos mūsų krašte pirmą kartą. Pasak jo, čia gražu, nuostabi gamta, įdomūs žmonės. Jo teigimu, konkursas aukšto lygio, o nugalėtojai verti pagyrimo žodžių.

Pirmąją konkurso dieną savo sugebėjimus pristatė pirmųjų 4 kategorijų solistai. Tarp 56 dalyvių buvo ir dvi mūsų krašto atstovės – Elzė Bisikirskaitė (A 1 kategoja, Birštono meno mokykla, mokytoja Dalia Laimutė Jegelevičienė) ir Kamilė Žliobaitė (A 3 kategorija, Veiverių A. Kučingio meno mokykla, mokytoja Renata Morkūnienė).

Mergaitės, kurioms tai buvo dešimtas tarptautinis konkursas, pasirodė puikiai ir laimėjo pirmąją vietą. Pasak konkurso laureačių, tai devinta pirmoji vieta, nes viename iš konkursų jų pasirodymas buvo įvertintas antrosios vietos diplomu.
Plačiau

Tarptautinis pianistų ir ansamblių konkursas „MUSICA PIANOFORTE“ prasideda

pianoforte_2015_plakatasA3II tarptautinis jaunųjų pianistų ir ansamblių konkursas „Musika pianoforte 2015“ vyks 2015 m. birželio 5 – 7 d. Prienų kultūros centre. Konkurse dalyvaus jaunieji pianistai (iki 16 metų amžiaus) solistai ir instrumentiniai ansambliai kurių sudėtyje yra fortepijonas iš visos Lietuvos bei Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos.

Plačiau

Kviečiame mokintis

priemimui_i mokykla2015 PLAKATASVeiverių Antano Kučingio meno mokykla, maloniai kviečia vaikus ir suaugusius pažinti nuostabų menų pasaulį. Prašymai priimami iki 2015 m. birželio 12 d. Veiverių A.Kučingio meno mokykloje adresu Kauno g. 54, Veiveriai nuo 10.00 iki 17.00 val.

Plačiau

Mokyklos absolventų šventė – 22 oji laida

IMG_67752015 m. gegužės 29 d. 15 val. – vyko mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo šventė mūsų absolventams: Mingailei Skiečiūtei, Paulinai Simonavičiūtei, Ievai Kurtinaitytei, Matui Mikalauskui, Ugnei Bieliauskaitei, Džiugui Kazakevičiui, Gretai Krušinskaitei, Mantvydui Drūliai, Kotrynai Raugevičiūtei, Agnei Aleinikovaitei, Rugilei Marazaitei, Mantui Miklaševičiui, Vaidui Piyadinui, Viktorijai Mikalauskaitei, Ievai Sakalauskaitei, Gretai Mateikaitei.

Plačiau

Iškilmingas mokslo metų uždarymas

IMG_67272015 m. gegužės 28 d. vyko mokslo metų uždarymo šventinis koncertas, kurio metu buvo įteikiami pradinio muzikinio ir dailės ugdymo pažymėjimai šiems mokiniams: Ditei Valuckaitei, Kamilei Žliobaitei, Augustei Januškevičiūtei, Lukui Damijonaičiui, Eitvydui Kazakevičiui, Ievai Mažukaitytei, Lukui Gvozdevui, Gabijai Stankevičiūtei, Ramintai Celiešiūtei, Nojui Lapieniui, Robertai Morkūnaitei, Domantui Sinkevičiui, Nojui Juozulynui, Viltautei Kabišaitytei, Laurynui Maksvyčiui, Kamelijai Bigilytei, Gabriekei Stelmokaitei, Justui Levickui, Ugnei Karčiauskaitei, Evelinai Kuliešiūtei, Akvilei Navikaitei.

Plačiau

Mokslo metų uždarymo šventės

pavasario-ziedai1Kaip greitai bėga metai – jau paskutinės pavasario dienos. Paskutinėmis šios savaitės dienomis tradiciškai užbaigsime 2014 / 2015 mokslo metus. Maloniai kviečiame visus mūsų mokinius dalyvauti ir kartu pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasidalinti atostogų planais. Vyks 2 šventės:

Plačiau