2% pajamų mokesčio parama

Kov 01

SKIRKITE 2 % PAJAMŲ MOKESČIO –
PAREMKITE VEIVERIŲ ANTANO KUČINGIO MENO MOKYKLĄ
NEIŠLEISDAMI NĖ LITO!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, praėjusiais metais parėmusiems mūsų meno mokyklą 2 procentais pajamų mokesčio.Už surinktas lėšas mokykloje turtinome materialinę bazę – nupirkome mušamųjų instrumentų komplektą, specialias kėdutes prie fortepijono, muzikinės literatūros.

Mums  Jūsų  parama yra labai svarbi. Kviečiame ir prašome ir šiais metais paskirti mums 2 % savo pajamų mokesčio, sumokėto už 2010 metus.

Prašome Jus šiuos  procentus skirti Veiverių Antano Kučingio meno mokyklai  (kodas 191553816, adresas: Kauno  g-vė 54,  Veiveriai)

Čia rasite prašymo formą 2-proc-parama-FR05121
Jums belieka į šią formą didžiosiomis raidėmis įrašyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną, el.paštą, datą ir pasirašytą formą iki 2011 m. gegužės 1 d. išsiųsti Kauno apskrities valstybines mokesčių inspekcijos Kauno  skyriui (Europos pr. 105, LT – 44500 Kaunas) arba tai AVMI, kurios veiklos teritorijoje nuolat gyvenate. Jei Jūs pildote metinę pajamų deklaraciją, prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikite kartu su ja. Arba prašymus atneškite į meno mokyklą ir mes išsiūsime patys.

Ačiū už Jūsų paramą.